Talks

All Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday

Monday morning
Gočár (155) 09:00–10:00
van Mill
10:30–11:20
Dow
11:30–12:20
Todorcevic
Monday afternoon
Janák (107) 14:30–15:10
Karlova
15:20–15:45
Geschke
16:15–16:40
Dranishnikov
16:50–17:15
Aurichi
17:25–17:50
Szeptycki
Krejcar (111) 14:30–15:10
Hernandez-Gutierrez
15:20–15:45
Sipacheva
16:15–16:40
Russo
16:50–17:15
Fabian
17:25–17:50
Cúth
Hall 152 (112) 15:20–15:45
Koshino
16:15–16:40
Bielas
17:25–17:50
Popławski
Hall 153 (113) 15:20–15:45
Mance
16:15–16:40
Dudák
16:50–17:15
Głodkowski
17:25–17:50
Vojtas
Tuesday morning
Gočár (155) 09:00–09:50
Tsaban
10:30–11:20
Oprocha
11:30–12:20
Glasner
Tuesday afternoon
Janák (107) 14:30–15:10
Koszmider
15:20–15:45
Leiderman
16:15–16:40
Krupski
16:50–17:15
Tall
17:25–17:50
Junnila
Krejcar (111) 14:30–15:10
Dikranjan
15:20–15:45
Megrelishvili
16:15–16:40
Komisarchik
16:50–17:15
Nyikos
17:25–17:50
Zapletal
Hall 152 (112) 15:20–15:45
Pavlović
16:15–16:40
Giacopello
16:50–17:15
Maesano
17:25–17:50
Koveroff Bellini
Hall 153 (113) 15:20–15:45
Ahsanullah
16:15–16:40
Zava
16:50–17:15
Kanetov
17:25–17:50
Kanetova
Wednesday morning
Janák (107) 09:00–09:40
Illanes
10:10–10:50
Brian
11:10–11:35
Moore
11:45–12:10
Pitz
Krejcar (111) 09:00–09:40
Shibakov
10:10–10:50
Aviles
11:10–11:35
Kalenda
11:45–12:10
Marciszewski
Thursday morning
Gočár (155) 09:00–09:50
Banakh
10:30–11:20
Tkachenko
11:30–12:20
Kurka
Thursday afternoon
Janák (107) 14:30–15:10
Antonyan
15:20–15:45
de Rancourt
16:15–16:40
Konečný
16:50–17:15
Hubička
Krejcar (111) 14:30–15:10
Juhász
15:20–15:45
Carlson
16:15–16:40
Gotchev
16:50–17:15
Gartside
Hall 152 (112) 15:20–15:45
Bruno
16:15–16:40
Silber
16:50–17:15
Trianon-Fraga
Hall 153 (113) 15:20–15:45
Gutierres
16:15–16:40
Han
16:50–17:15
Das
Friday morning
Gočár (155) 10:30–11:20
Rosendal
11:30–12:20
Hrusak
Friday afternoon
Janák (107) 14:30–15:10
Kwiatkowska
15:20–15:45
Codenotti
16:15–16:40
Bartoš
16:50–17:15
Kubiś
17:25–17:50
Zastrow
Krejcar (111) 14:30–15:10
Zdomskyy
15:20–15:45
Bardyla
16:15–16:40
Snoha
17:25–17:50
Imam
Hall 152 (112) 15:20–15:45
Pitrová
16:15–16:40
Olela Otafudu
16:50–17:15
Zweni
17:25–17:50
Agyingi